Oddzwoń

Zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie.


Imię:
E-mail *:
Telefon *:
Wiadomość tekstowa *:
Dodaj plik (maks. 15 MB):
Kod bezpieczeństwa *:


Jeśli nie widzisz kodu zabezpieczającego, kliknij obrazek z kodem, a zostanie on zaktualizowany do nowego.

Home » Montaż ogrodzeń budowlanych drewnianych i lekkich
Montaż konstrukcji drewnianych jest ważnym etapem w budowie różnych budynków. Obejmuje szeroki zakres zadań: krycie dachu, mocowanie drewnianych schodów, montaż ościeżnic i pustaków okiennych, układanie powłoki, kompleksowy montaż domu drewnianego.

 

Przed montażem ważne jest, aby sprawdzić jakość użytego drewna. Szczególną uwagę należy zwrócić na wskaźniki wilgotności, które nie powinny przekraczać 23%. Drewniane półfabrykaty są przechowywane w miejscach, w których nie ma światła słonecznego.

 

Sposoby montażu konstrukcji drewnianych:

 

Montaż konstrukcji drewnianych odbywa się na różne sposoby: przy użyciu pojedynczych elementów, części lub jednostek montażowych. Wybór metody zależy od wielkości produktu i sposobu jego podnoszenia.

 

W przypadku montażu z pojedynczych elementów, na miejsce montażu dostarczane są elementy, z których następnie składane są niezbędne produkty. Ta metoda jest uważana za najbardziej czasochłonną, dlatego jest stosowana tylko przy niewielkich nakładach pracy.

 

Zaleca się przeprowadzanie montażu konstrukcji drewnianych przy użyciu dużych elementów, które są montowane w fabrykach lub na placach budowy.

 

Montaż konstrukcji drewnianych składa się z kilku etapów, w tym prac przygotowawczych, montażu i instalacji. W procesie przygotowania sprawdzana jest wytrzymałość zamontowanych konstrukcji, są one chronione przed negatywnym wpływem środowiska. Do instalacji używane są specjalne karty technologiczne, które są wcześniej zatwierdzone. Jeśli nie są one dostępne, stosowany jest zatwierdzony schemat. Prace prowadzone są za pomocą dźwigów, wciągarek, bloków, zawiesi, trawersów, chwytaków.

 

YU&K WORK wykonuje wysokiej jakości montaż konstrukcji drewnianych.

 

YU&K WORK to firma, która zdążyła już zaistnieć na rynku budowlanym. W trakcie naszej pracy zdobyliśmy ogromne doświadczenie, wypracowaliśmy elastyczny system rabatów oraz znaleźliśmy sprawdzonych dostawców materiałów budowlanych. Montaż konstrukcji drewnianych to popularna usługa, na którą jest popyt. Wykonujemy takie prace według z góry ustalonego planu: przygotowuje się fundament, ustawia kolumny, a następnie bezpośrednio przeprowadza się montaż konstrukcji drewnianych.

 

Elementy o niewielkich rozmiarach są lączone wcześniej i montowane jako całość. Duże elementy są montowane w miejscu instalacji. U nas można zamówić montaż drewnianych belek, łuków, kratownic, kolumn, pomieszczeń o dowolnej złożoności.

 

YU&K WORK posiada ogromne doświadczenie, które pozwala nam szybko i sprawnie wykonać prace z uwzględnieniem głównych wymagań klienta. Zwracając się do nas można zyskać solidnego partnera w branży budowlanej.

 

Ufając firmie YU&K WORK możecie Państwo być pewni, że specjaliści firmy wykonają montaż konstrukcji w możliwie najkrótszym czasie! Jednocześnie zastosowane rozwiązania będą jak najbardziej harmonijne z życzeniami klienta, przeznaczeniem budynków oraz charakterem otaczającej zabudowy.