Oddzwoń

Zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie.


Imię:
E-mail *:
Telefon *:
Wiadomość tekstowa *:
Dodaj plik (maks. 15 MB):
Kod bezpieczeństwa *:


Jeśli nie widzisz kodu zabezpieczającego, kliknij obrazek z kodem, a zostanie on zaktualizowany do nowego.

Home » O FIRMIE
Dziś Województwo Mazowieckie, to region z rozwiniętym kompleksem budowlano-przemysłowym. Pod względem tempa budowy region należy do najbardziej zaawansowanych w kraju.

 

Firma "YU&K WORK sp. z o.o." rozpoczęła swoją działalność w 2019 roku i zajmuje się kontraktami budowlanymi planu handlowego.

 

Firma wykonuje prace remontowo-wykończeniowe w mieszkaniach, domkach jednorodzinnych, domach, biurach, sklepach, a także w obiektach przemysłowych i magazynowych. "YU&K WORK" wykonuje wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe.

 

"YU&K WORK " biegle posługuje się wszystkimi technologiami budowlanymi, obiekty nieruchomości budowane są z materiałów preferowanych przez klienta. Atutem firmy jest świadczenie usług w zakresie projektowania i oddania obiektów „pod klucz”.

 

Silne partnerstwo z dostawcami i producentami materiałów budowlanych pozwala nam uwzględniać wszystkie życzenia klienta, od zebrania wstępnych danych do oddania gotowego obiektu na czas.

 

Firma prowadzi działalność wykonawczą na terenie Województwa Mazowieckiego, a mianowicie szeroki zakres robót budowlanych:

 - Montaż ogrodzeń budowlanych drewnianych i lekkich

- Prace izolacyjne, dekarskie i wykończeniowe

- Aranżacja zewnętrznych sieci inżynieryjnych i łączności

- Instalacja wewnętrznych systemów inżynieryjnych i urządzeń

- Roboty przygotowawcze, geodezyjne, kamieniarskie i ziemne

- Układanie i montaż konstrukcji betonowych i żelbetowych

- Budowa specjalnych obiektów dla gospodarki międzysektorowej

- Montaż pomp ciepła

- Prace elektryczne

 

Specjaliści wykonują pełen cykl prac – od pomysłu i projektu do budowy i wykończenia. Firma „YU&K WORK sp. z o.o” stosuje indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego koszt jednego metra kwadratowego obliczany jest indywidualnie, w zależności od trudności i zakresu wykonywanych prac.

 

Główne zasady „YU&K WORK” to profesjonalizm i jakość. Pracownicy firmy to doświadczeni budowlańcy, architekci, inżynierowie i brygadziści, którzy posiadają wykształcenie wyższe specjalistyczne i doskonale wykonują wszelkie prace budowlane. "YU&K WORK" dba o każdego klienta, bierze odpowiedzialność za wynik. Trzy lata sukcesów na rynku regionalnym pozwoliły uzupełnić aktywa firmy o duże i średnie projekty o różnym przeznaczeniu. Klienci z zadowoleniem eksploatują prawdziwe arcydzieła budowlane w całym regionie, wzniesione przez naszych fachowców z zachowaniem zasad architektury, kompozycji i inżynierii.

 

Dewizą firmy jest kreacja i fachowość na wszystkich etapach prac budowlano-montażowych, dbałość o szczegóły i specjalne życzenia klientów. Umiejętność znajdowania niestandardowego i skutecznego rozwiązania bieżących problemów, oferowania najlepszych opcji realizacji projektów w danych warunkach to umiejętność, która nie jest dana każdemu. W każdym pociągnięciu, na każdym etapie prac i w efekcie końcowym można prześledzić  jakość i skrupulatność, uzasadnioną oszczędność i estetykę kreatywności budowlanej z dużej litery.

 

Misją firmy „YU&K WORK” jest stworzenie finalnego produktu budowlanego, który w pełni odpowiada planom klienta.

 

Głównym celem funkcjonowania firmy budowlanej „YU&K WORK” jest spójność pracy zespołu, która pozwoli Państwu najefektywniej realizować swoje działania. Aby osiągnąć zamierzony rezultat, wszystkie elementy systemu wzajemnie na siebie wpływają i dążą do wspólnego celu.

 

Elementami systemu są zespoły stanowisk, które istnieją w strukturze firmy budowlanej.

 

Elementy systemu pozostają ze sobą w różnych relacjach, a miejsce każdego z nich to miejsce na drabinie hierarchicznej systemu.

 

Struktura organizacyjna Przedsiębiorstwa Budowlanego „YU&K WORK” jest liniowa, dlatego posiada szereg istotnych zalet:

- przejrzysty system wzajemnych relacji;

- szybkość reakcji w odpowiedzi na bezpośrednie rozkazy;

- koordynacja działań wykonawców;

- efektywność w podejmowaniu decyzji;

- jasno wyrażona osobista odpowiedzialność kierownika za podejmowane decyzje.

System ten bardzo ściśle oddziałuje ze środowiskiem zewnętrznym, zmieniając się pod wpływem jego czynników.

 

Firma budowlana YUKWORK, мy budujemy wy się zrelaksujciе